The Simpson Protocol - Protokół Simpson hipnoterapia białystok - Hipnoza Białystok

Idź do spisu treści

Menu główne:

The Simpson Protocol - Protokół Simpson hipnoterapia białystok

Hipnoterapia



W stanie Esdaile'a, klient doświadcza silnej euforii mentalnej, czuje pokój tak dogłębny że po prostu chce ignorować całe otoczenie, nawet pozytywne sugestie terapeuty. Ponadto, wszystkie mięśnie klienta są w tak ekstremalnym stopniu rozluźnione że klient nie będzie w stanie się poruszać, a nawet mówić.
Stan Esdaile'a nie był uważany za użyteczny w terapii, ze względu na brak komunikacji i niemożność klienta do świadomej współpracy z terapeutą.
Protokół Simpson pozwala nawiązać komunikację ruchami ideomotorycznymi (pozostawiając część ciała w stanie somnambulizmu - głębokiej hipnozy). Działa również jako proces który może "oczyścić" wewnętrzne pobudki klienta: fizyczne, emocjonalne, a nawet duchowe, jeżeli to są jego wierzenia.
Wynikiem są niewyobrażalne zmiany i poprawy, które przez wielu byłyby uważane za niemożliwe.


Wielu doświadczonych hipnoterapeutów twierdzi, że w ciężkich przypadkach z którymi nie mogli sobie wcześniej poradzić, dzięki Simpson Protocol osiągnęło sukces… często w przeciągu zaledwie jednej sesji.



Największa specjalistka stanu Esdaile'a, Ines jest hipnoterapeutką OMNI od 2002 roku, certyfikowaną instruktorką NGH w zachodniej Kanadzie, jak też instruktorką OMNI.

Dostała wiele nagród za swoje osiągnięcia i wyjątkowe odkrycia. Wielu uważa jej protokół terapeutyczny w stanie Esdaile'a za jedno z najbardziej postępowych odkryć dotyczących hipnozy ostatnich dziesięcioleci.






Ilość wymaganych sesji                                        Tylko jedna sesja
Czas wymagany na sesję
 90 -150 minut

 299 zł
 
  499 zł
SESJA NA ŻYCZENIE
499 zł + koszty dojazdu
100 km - 50 zł

 Czas sesji: 90 -150 minut
Możliwość sesji hipnotycznej w Twoim domu lub miejscu wybranym przez Ciebie. 

Obszar działania: Olecko, Grajewo, Pisz, Sejny, Gołdap, Mrągowo, Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki, Augustów, Suwałki, Sokółka, Mońki, Łomża, Zambrów, Łapy,Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Dąbrowa Białostocka i inne miasta woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego