Akademia Hipnozy Białystok AHB - Hipnoza Białystok

Idź do spisu treści

Menu główne:

Akademia Hipnozy Białystok AHB

O Nas
Akademia Hipnozy Białystok działa od 2013 roku. Została założona przez Urszulę Nowik i Marka Krupickiego w celu przekazywania profesjonalnej i praktycznej wiedzy z zakresu hipnozy. 
W środowisku wciąż brakuje hipnoterapeutów, zajmujących się hipnoterapią kliniczną, oferującą skuteczne  podejście do rozwiązywania problemów zarówno natury psychicznej oraz fizycznej. Ogromne możliwości hipnozy pozwalają na jej wykorzystywanie w wielu różnorodnych obszarach, takich jak psychologia kliniczna, tradycyjna medycyna, psychoterapia, doradztwo, psychologia sportu, rozwój osobisty. Jednakże praktyczne wykorzystanie tego potencjału  w Polsce jest małe. Celem Akademii Hipnozy Białystok jest więc szeroka popularyzacja nowoczesnej hipnozy i hipnoterapii.
Prowadzone przez AHB certyfikowane kursy z hipnozy i hipnoterapii adresowane są do osób, które pragną uzyskać niezbędne doświadczenie praktyczne w hipnozie. Kursanci poznają hipnozę oraz uczą się skutecznych technik terapeutycznych, ćwicząc je w zastosowaniu do pomocy innym.  W trakcie naszych kursów, w atmosferze profesjonalizmu mają wiele okazji, aby doświadczać stanu transu na sobie oraz uczą się najskuteczniejszych sposobów błyskawicznego indukowania oraz pogłębiania przez co poznają całą anatomię indukcji od a do z.
Siłą realizowanych przez Akademię Hipnozy Treningów jest skuteczność i bezpieczeństwo. W AHB nie ma żadnej bioenergoterapii, dwuznacznej astrologii czy wróżbiarstwa, jest czysta hipnoza bez zabarwień ezoterycznych.
Prowadzimy Treningi Personalne Hipnozy 1 na 1 oraz zajęcia tylko w 4 osobowych grupach ponieważ celem AHB jest dostarczenie wysokiej jakości praktycznej wiedzy z zakresu hipnozy, aby każdy uczestnik osiągnął 100% satysfakcji.
Absolwenci AHB są pewnymi siebie oraz kompetentnymi hipnotyzerami, potrafiącymi skutecznie wprowadzić  klienta w trans i przeprowadzić jego terapię w celu rozwiązania problemów.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego