Hipnoza Białystok, Ełk - Hipnoza Białystok

Idź do spisu treści

Menu główne:

Hipnoza Białystok, Ełk

O Nas


Witam Cię na mojej stronie poświęconej hipnozie i hipnoterapii. Jestem lekarzem internistą. Od 3 lat interesuje się hipnozą, której uczyłam się od hipnotyzera Marka Krupickiego, z którym współpracuję organizując szkolenia. 

Wcześniej sądziłam, że hipnoza to tylko narzędzie używane na scenie do zabawiania ludzi. Jednak wielokrotnie doświadczyłam, że to również wspaniały sposób na pozbycie się wszystkich stresów związanych z codziennym życiem oraz genialny sposób na relaksacje.

Z całą stanowczością polecam profesjonalizm Marka, ponieważ 

jego kilkuletnie doświadczenie trenerskie oraz setki zahipnotyzowanych osób powodują, że hipnoterapia w jego wykonaniu to skuteczne narzędzie terapeutyczne. To co sobie najbardziej cenie w jego praktyce to umiejętność przekazywania fachowej wiedzy oraz podejście indywidualne do Klienta, a nie opieranie się na schematach, które nie zawsze przynoszą oczekiwane wyniki. Jeśli szukasz ludzi z pasją i skutecznym podejściem do problemów to znalazłeś/aś się w dobrym miejscu.

Możliwe, że chcesz nauczyć się hipnozy. Zapraszam  do Akademii Hipnozy Białystok (AHB) na:

1. Praktyka Hipnozy - tylko dla 4 osób,

2. Speed Trans - Błyskawiczne Indukcje Hipnotyczne - Trening Personalny Hipnozy 1 na 1 + (1 lub 2 osoby do ćwiczeń)

3. Hipnoterapia - 4 Moduły:

Moduł I -Indukcje Hipnotyczne

Moduł II - ERT i Model Dynamicznej Zmiany,

Moduł III - Terapia Aktywnych Struktur Poznawczych,

MOduł IV - Terapia Regresji Hipnotycznej.

Niesamowite dni z hipnozą, gdzie cała uwaga zostaje skupiona na Tobie, aby przekazać  praktyczną wiedzę z zakresu hipnozy, którą będziesz używał na co dzień, pomagając innym.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego