Power Sesja- Twojej osobista transformacja - Hipnoza Białystok

Idź do spisu treści

Menu główne:

Power Sesja- Twojej osobista transformacja

Hipnoterapia
Przyjmij zaproszenie w ekscytującą podróż, wyprawę ku Twojej osobistej transformacji. Po POWER SESJI , Twój odbiór rzeczywistości zmieni się raz na zawsze. Wzrośnie Twoja kreatywność, twórczość, produktywność, ponieważ będziesz kroczyć przez życie bez zbędnych emocji, które ciągną Cię do tyłu niczym hamulec uniemożliwiający pełną samorealizację. Zrozumiesz dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy, co uczyni Twoje relacje, Twoje decyzje ,Twoje życie o wiele bardziej udane. Oprócz zmian, które zajdą w Tobie, staniesz się kreatorem pozytywnych zmian wokół Ciebie. Zbudujesz w sobie potężną pewność siebie dzięki POWER SESJI.

Nasze doświadczenia składają się z reprezentacji obrazów, dźwięków, smaków, zapachów, uczuć i bodźców dotykowych. Każda z nich to pewnego rodzaju potencjał. Używając je świadomie możemy zmienić swoje zachowanie oraz reakcje. Przypominając sobie np. szczegółowo sytuację z przeszłości, w czasie której czuliśmy się bardzo dobrze: twórczy, pewni siebie, możemy ponownie wzbudzić w sobie ten przyjemny stan. Jeśli choć raz poczuliśmy się oraz zadziałaliśmy kreatywnie to znaczy, że mamy w sobie taką możliwość. A nawet jeśli to się nie zdarzyło do tej pory, to zgodnie z regułą modelowania możemy się tego nauczyć od innej osoby. 


Poznając mentalną mapę osoby, która dobrze potrafi coś realizować, możemy powtórzyć jej osiągnięcie. Kryterium jest poznanie i zrozumienie tego, jak to robi. To, że możemy nauczyć się jazdy na rowerze jest dla wszystkich oczywiste. Podobnie można uczyć się pewności siebie, umiejętności motywowania, łatwości podejmowania decyzji, kreatywności czy też utrzymywania pozytywnego nastroju. Możemy uruchamiać wewnętrzne zasoby albo tworzyć je po to, by osiągać cele. 

Zdobycie wiary we własny potencjał jest doskonałym polem do zastosowania Techniki Wizualizacji. Polega na aktywizowaniu zasobów emocjonalnych i zmysłowych w celu podwyższaniu skuteczności działania oraz osiągania wyznaczonych celów. Jest to technika kształtowania rzeczywistości, polega na wykorzystaniu potęgi myśli do świadomego wyobrażania, tworzenia i przyciągania tego czego pragniemy. Stosowanie Wizualizacji daje bezpośrednią kontrolę nad myslami na poziomie podświadomości. Istnieje wiele sposobów na programowanie podświadomości, ale wizualizacja należy do najefektywniejszych z nich, ponieważ przynosi szybkie oraz trwałe rezultaty. Jest najczęściej używana do tworzenia planów, pomysłów, marzeń.
Osoba nabiera po Wizualizacji motywacji, ponieważ widzi, że to, o czym marzy jest realne.  Ma szansę ujrzenia to dokładniej, wraz z istotnymi dla siebie detalami. 

W trakcie stosowania tego narzędzia mamy do czynienia nie tylko z integracją międzypółkulową mózgu, kiedy intuicyjna i twórcza prawa półkula pobudza logiczno - słowne właściwości półkuli lewej. Osoba poprzez wyobrażenie końcowego rezultatu oraz stworzenie planu działania uruchamia zasoby mózgu wizyjnego kory nowej. Jednocześnie dzięki emocjom wywołanym przez wizję końcowego efektu, powstającym w mózgu limbicznym, zostaje wywołana motywacja do działania. Osoba działa wtedy jak architekt, który dysponuje końcową wizją obiektu z pasją opracowując szczegółowe plany.

W zależności od zakresu i celu, w jakim Technika Wizualizacji jest stosowana osoba może przepracować następujące jej rodzaje:
 
 
 

Narzędzia wykorzystane podczas sesji
Czas potrzebny na zastosowanie narzędzi
Praca
w przestrzeni


1.ERT - praca z emocjami
2. Asocjacja i dysocjacja
3. Pytania odkrywające horyzont dostępnych mozliwości
4. Zmiana perspektywy
5. Pierwszy krok
60 - 120 minut
TAK

1. Mapa celów i marzeń
2. Metoda lustra
3. Wizualizacja
4. Zaczynaj z wizją końca
5. Prezentacja doświadczenia
6. Wizualizacyjna metoda dokonywania wyborów
7. 4 poziomy rozwijania umiejętności

                  60 - 120 minut              TAK

1. Modelowanie zachowań
2. Mentalny mentor
3. Kotwiczenie stanów i zasobów

                  60 - 120 minut
              TAK


           
    

 3 SESJE - 897 ZŁ

3 SESJE - 1497 ZŁ
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego