Rzucanie palenia z wykorzystaniem hipnozy - Hipnoza Białystok

Idź do spisu treści

Menu główne:

Rzucanie palenia z wykorzystaniem hipnozy

Hipnoterapia
 
 
 

Próbowałeś rożnych metod - nic nie zadziałało.

Skorzystaj z Hipnozy. Jest to nie tylko jedna z najlepszych metod na rzucenie palenia, ale również niezwykle trwała!

Wszystko co jest potrzebne, to Twoje szczere pragnienie aby to zrobić! Tylko 1 sesja hipnotyczna


Często mówi się o stopie zwrotu z inwestycji. Czy warto zainwestować w sesje i raz na zawsze pozbyć się nałogu?
Przyjmijmy, trzy  możliwe przypadki:
Pierwszy. Palisz jedną paczkę dziennie.
1 paczka x 12 zł  za paczkę x 30 dni w miesiącu = 360 zł x 12 miesięcy= 4320 zł  rocznie

Drugi. Palisz dwie paczki dziennie.
2 paczki x 12 zł za paczkę x 30 dni w miesiącu = 720 zł x 12 miesięcy = 8640 zł rocznie

Trzeci. Palisz trzy paczki dziennie.
3 paczki x 12 zł  za paczkę x 30 dni w miesiącu = 1080 zł x 12 miesięcy = 12960 zł rocznie

W każdym przypadku suma jest spora. Pomyśl na co mogłbyś ją przeznaczyć.

Teraz sam odpowiedz na pytanie: Czy warto?


Tomek, student drugiego roku budownictwa, wyskakuje rano z łóżka, robi sto pompek, zjada szybko śniadanie oraz jedzie rowerem na uniwersytet. W codziennym życiu tego mężczyzny od dwóch lat nic się nie zmieniło.

Krystyna, sześćdziesięciopięcioletnia, budzi się planowo o piątej, parzy sobie filiżankę  smacznej kawy  i wraca do łóżka poczytać książkę oraz delektować się kawą. Czyni to każdego ranka, od kiedy tylko pamięta.

Marcin, czterdziestoletni kawaler, nigdy nie zasiada do posiłku bez swego nieodłącznego towarzysza  czyli książki.

Ania zanim pójdzie spać, przygotowuje ogólny plan działania na następny dzień. Postępuje tak każdego dnia, odkąd awansowała na kierownika w dziale marketingu. Co pewien czas sięga po kartkę papieru, aby zanotować coś ważnego. Dopiera jak uporządkuje przyszłość, idzie spać.

Wojtek oraz Gosia, para trzydziestopięciolatków, agentów handlu nieruchomościami, pierwszego papierosa zapalają w drodze do pracy każdego ranka. Od tego momentu Wojtek pali co pół godziny, a Gosia spala półtorej paczki dziennie. Przez dziesięć lat małżeństwa ten schemat nie uległ zmianie.

Każda z tych osób i tysiące im podobnych mają nawyk, który jest w nich zakorzeniony tak mocno, że wydaje się czynnością niemal odruchową. Bez względu na rodzaj nawyku, każda z tych osób czerpie zeń specyficzną satysfakcję.

Tomek jest pełen energii dzięki swoim porannym ćwiczeniom. Krystyna po godzinnym pobłażaniu każdego ranka osiąga  pełną produktywność w ciągu dnia. Marcin czyta książkę, która przenosi go do świata bardziej stymulujący niż jego własny realny. Ania czuje się spokojna, sporządzając listę czynności zaplanowanych na następne dni, a Gosia oraz Wojtek odczuwają poprawę nastroju za każdym razem, gdy palą papierosy. Każde z tych przyzwyczajeń sprawia wrażenie stałego oraz niezmiennego. Gdyby dowolnej z tych osób zabrać wypracowany nawyk, wywołałoby to u niej poczucie dyskomfortu.

Jeżeli palisz papierosy zdajesz sobie sprawę, jak trwały i niezmienny wydaje się to nałóg. Możesz już nie pamiętać przyczyny jego powstania, może też po prostu pewnego dnia zacząłeś palić bez żadnego powodu. Wprawdzie chcesz rzucić nałóg, czujesz, że to graniczy z niemożliwością. Żadne wyniki badań medycznych ani nawet przeżające dane nie są w stanie sprawić, że skończysz z papierosami. Ma to pewną prostą przyczynę: nałóg nie został utrwalony przez logiczną, intelektualną część twojego umysłu, przyczyna palenia tkwi zaś w nieświadomości.  To ona powoduje, że poprawiasz sobie nastrój oraz pomagasz sobie przez palenie papierosów.

Jeśli chcesz przestać palić, możesz przeprogramować swoją nieświadomość. Przeprogramowanie osiągniesz poprzez indukcję hipnotyczną. Czas potrzebny, aby indukcja hipnotyczna zadziałała, nie jest jednakowa dla wszystkich osób. Są osoby, które przestają palić papierosy już po pierwszej sesji, inni zaś osiągają pełny sukces dopiero po 2 lub 3 sesjach.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego