The Simpson Protocol - Protokół Simpson hipnoterapia białystok - Hipnoza Białystok

Idź do spisu treści

Menu główne:

The Simpson Protocol - Protokół Simpson hipnoterapia białystok

HipnoterapiaW stanie Esdaile'a, klient doświadcza silnej euforii mentalnej, czuje pokój tak dogłębny że po prostu chce ignorować całe otoczenie, nawet pozytywne sugestie terapeuty. Ponadto, wszystkie mięśnie klienta są w tak ekstremalnym stopniu rozluźnione że klient nie będzie w stanie się poruszać, a nawet mówić.
Stan Esdaile'a nie był uważany za użyteczny w terapii, ze względu na brak komunikacji i niemożność klienta do świadomej współpracy z terapeutą.
Protokół Simpson pozwala nawiązać komunikację ruchami ideomotorycznymi (pozostawiając część ciała w stanie somnambulizmu - głębokiej hipnozy). Działa również jako proces który może "oczyścić" wewnętrzne pobudki klienta: fizyczne, emocjonalne, a nawet duchowe, jeżeli to są jego wierzenia.
Wynikiem są niewyobrażalne zmiany i poprawy, które przez wielu byłyby uważane za niemożliwe.


Wielu doświadczonych hipnoterapeutów twierdzi, że w ciężkich przypadkach z którymi nie mogli sobie wcześniej poradzić, dzięki Simpson Protocol osiągnęło sukces… często w przeciągu zaledwie jednej sesji.Największa specjalistka stanu Esdaile'a, Ines jest hipnoterapeutką OMNI od 2002 roku, certyfikowaną instruktorką NGH w zachodniej Kanadzie, jak też instruktorką OMNI.

Dostała wiele nagród za swoje osiągnięcia i wyjątkowe odkrycia. Wielu uważa jej protokół terapeutyczny w stanie Esdaile'a za jedno z najbardziej postępowych odkryć dotyczących hipnozy ostatnich dziesięcioleci.


Ilość wymaganych sesji                                        Tylko jedna sesja
Czas wymagany na sesję
 90 -150 minut

 299 zł
 
  499 zł
SESJA NA ŻYCZENIE
499 zł + koszty dojazdu
100 km - 50 zł

 Czas sesji: 90 -150 minut
Możliwość sesji hipnotycznej w Twoim domu lub miejscu wybranym przez Ciebie. 

Obszar działania: Olecko, Grajewo, Pisz, Sejny, Gołdap, Mrągowo, Giżycko, Węgorzewo, Mikołajki, Augustów, Suwałki, Sokółka, Mońki, Łomża, Zambrów, Łapy,Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Dąbrowa Białostocka i inne miasta woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego